Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | XRU-698 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 13.6.2024 |
| Ajomäärä | 111000 km |
| Käyttövoima | Kaasu |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Sähköinen huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 1/2021, 111tkm
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vakionopeussäädin nopeusrajoittimella
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin + sisäpistoke
- 3-alueinen automaatti-ilmastointi
- Peruutuskameratoiminto
- Urheilulliset etuistuimet, sis. sähkösäätöiset ristiseläntuet
- Audi Drive Select -järjestelmä
- Audi Smartphone Interface
- Bluetooth-Hands-free -liitäntä
- 7" ajotietokone värinäytöllä
- Audi Music Interface, 1 x USB-A pistoke, 1 x USB-C pistoke
- Audi Sound System
- Korkearesoluutioinen 10,1" MMI kosketusnäyttö
- Nahkapäällysteinen urheilullinen monitoimiohjauspyörä plus, 3-puolainen
- Akustinen ja optinen pysäköintijärjestelmä edessä ja takana
- Audi connect safety & service -järjestelmä
- Takaluukun sähkötoiminen avaus-ja sulkutoiminto
- Mukavuuskeskikyynärnoja edessä
- LED -ajovalot, sis. ajovalojen pesimet ja dynaamiset takavilkut
- Valaistut etuovien kynnyslistat S-logolla
- Ilmanottoaukot mattamustat, matta alumiininvärisillä somistelistoilla
- Kiiltolistat sivuikkunoiden ympärillä, Avant-mallissa lisäksi kiiltävät kattokaiteet
- S line etu- ja takapuskurit
- S line -logot etulokasuojissa
- Takadiffuusori, matta titaaninmusta
- Takadiffuusorin koristelista, matta alumiinivärinen
- Titaaninmusta S line -jäähdyttimensäleikkö
- Alumiinivanteet 18", 5-puolainen Y design
- Audi hold assist -paikallaanpitoavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.7.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1665 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter