Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö luotettavaa ja dynaamista farmaria, joka vie sinut läpi kesän seikkailujen? Audi A6 Allroad on juuri se, mitä tarvitset! Tämä nelivetoinen kaunotar on varustettu S tronic automaattivaihteistolla, joka tekee ajosta sujuvaa kuin tanssi. Kirsikkana kakun päällä ovat nahkaverhoilu, urheiluistuimet ja kahdet renkaat, jotka pitävät menon mukavana ympäri vuoden. Ja hei, vetokoukku vetää jopa 2500 kg, joten kärry tai vene kulkee mukana! Jos tämä Audi A6 Allroad voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CLP-128 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 19.9.2025 |
| Ajomäärä | 308000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A6 Allroad |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jesse Räsänen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- JUURI HUOLLETTU VÄKEVÄ NELIKKO SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Huoltokirja / huoltohistoria osittainen (juuri huollettu 2/2026 ajomäärässä 305tkm ja samalla mm. vaihteistoöljyt vaihdettu!)
- quattro neliveto
- S tronic automaattivaihteisto 7-vaihteinen
- Automaattinen ilmastointi 2-alueinen
- Vakionopeudensäädin
- Nahka- / alcantaraverhoilu
- Urheiluistuimet edessä
- Etuistuinlämmitys
- Monitoimiurheiluohjauspyörä nahkaverhoiltu
- Audi MMI multimediajärjestelmä
- Bluetooth handsfree järjestelmä mediantoistolla
- BiXenon ajovalot ja LED päiväajovalot
- Ajovaloautomatiikka
- ISOFIX kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Takaistuimen selkänoja alaslaskettava
- Tummemmat takaikkunat
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg!)
- 2x renkaat Audin aluvanteilla (talveksi NASTAT)
- Rekisteröity käytettynä Ruotsista Suomeen 3/2018 jonka jälkeen ollut Suomessa vain kahdella käyttäjäomistajalla joista viimeisimmällä reilu viisi vuotta ennen meitä!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.8.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 159 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1930 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy