Perustiedot
| Rekisterinumero | OTM-475 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 11.3.2026 |
| Ajomäärä | 207000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A6 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto 11/25)
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Mukautuva ilmajousitus, Adaptive Air Suspension
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin (ACC)
- Kaistanvaihto avustin plus (Heading Control Assist)
- Aktiivinen kaistavahti
- Sporttinen nahkaverhoilu
- Mukavuusistuimet edessä
- Urheiluistuimet, edessä
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Etuistuimet muistipaikoilla
- Penkinlämmittimet edessä
- Automaattinen ilmastointi
- Urheiluohjauspyörä
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kuolleen kulman varoittimet
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Avaimeton käynnistys
- Bi-Xenon -ajovalot
- Adaptiiviset ajovalot
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Tummennetut takasivulasit ja takalasi
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- ISOFIX-valmius
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Kiinnityssarja tavaratilan kiinnityskiskoihin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.10.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.10.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 152 g / km |
| Kokonaismassa | 2420 kg |
| Omapaino | 1865 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo