Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | GLN-789 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 28.3.2026 |
| Ajomäärä | 226000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 216 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja (viimeisin 218tkm 03/2025)
- 2x Renkaat ja vanteet
- Vakionopeussäädin
- Ilmastointi
- Pysäköintitutka (PDC) taakse
- Bluetooth Audio
- Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
- Monitoimisäätimet ohjauspyörään
- Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
- Etuistuinten korkeussäätö
- ISOFIX lastenistuimen kiinnikkeet takaistuimen uloimmilla paikoilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajotietokone
- Ikkunannostimet, sähkötoimiset edessä ja takana
- Sadetunnistin
- BMW Media (6,5" Näyttö, AM/FM Radio, iDrive-ohjain, USB/AUX ja Bluetooth)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.4.2015 |
| Vetopainot | 705 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1496 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 99 g / km |
| Kokonaismassa | 1905 kg |
| Omapaino | 1440 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las