Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | YXL-649 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 22.9.2025 |
| Ajomäärä | 70685 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 320 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 61 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- Seuraava katsastus 22.9.2027 mennessä
- Hybridiauton plug-in latauspistoke SOH 86,3
- Advantage-varustepaketti
- Urheiluistuimet edessä
- LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Connected Package Professional
- BMW Live Cockpit Professional (Digimittaristo)
- Apple CarPlay / Android Auto
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Puhelinvarustus, jossa Wireless Charging
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Navigointijärjestelmä
- Kangas-Sensatec yhdistelmä - Black | Black
- Active Protection turvallisuuspaketti Turvavöiden esikiristys ja ikkunoiden sulkeminen törmäystilanteessa.
- Ajotietokone
- Käynnistyksenesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- ISOFIX-valmius
- Suksiluukku
- Metalliväri - Glacier Silver
- 2x Renkaat aluvantein
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.6.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 30 g / km |
| Kokonaismassa | 2300 kg |
| Omapaino | 1840 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo