Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ISZ-437 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 530 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 48 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- 2x Renkaat + 2x BMW aluvanteet
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 77tkm 4/2026)
- Aktiivinen vakionopeussäädin Stop & Go-toiminnolla
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutuskamera
- Navigointijärjestelmä
- Avaimeton käynnistys
- Penkinlämmittimet edessä
- Puoliksi sähkösäätöiset etuistuimet
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2022)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.1.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 46 g / km |
| Kokonaismassa | 2420 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat