Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | OZL-766 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 20.8.2025 |
| Ajomäärä | 234000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X5 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- M Sport Aerodynamiikkapaketti
- 2 x renkaat + 1 x erik. vanteet
- CARBONSCHWARZ Metalliväri
- Head-Up -näyttö tuulilasissa
- Vetokoukku, sähkötoiminen
- Seisontalämmitys / -tuuletus kaukokäytöllä
- Harman Kardon Surround kaiutinjärjestelmä
- Ilmastointiautomatiikka laajennetuin toiminnoin, 2-alueinen
- Blis- kuolleenkulmanvaroitusjärjestelmä
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Mukautuva M Sport-alusta
- Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
- Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Niskatuet kaikilla istuimilla
- Takaselkänoja, käännettävä 40:20:40 suhteessa
- Sport-istuimet, sähköllä, kuskin istuin muistilla
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Panoramalasikattoluukku, sähkötoiminen
- Tummennetut takalasit
- Lastenistuimen ISOFIX liitäntä reunimmaisilla takaistuimilla
- Musta sisäkatto
- Ajotietokone
- Huoltotarpeen ilmaisin
- Bluetooth handsfree ja USB- ja AUX-liitäntä sis. Bluetooth Audio Streaming
- Radio BMW Professional, 6 kaiutinta
- M Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
- Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
- Adaptiiviset led ajovalot
- Peruutuskamera
- Monitoimiohjauspyörä, sähkösäätöinen
- Tuontimaa: saksa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2993 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 280 kw / 381 hv |
| CO₂-päästöt | 173 g / km |
| Kokonaismassa | 2905 kg |
| Omapaino | 2265 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar