Perustiedot
| Rekisterinumero | JLG-995 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 23.10.2024 |
| Ajomäärä | 63000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Sandero |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 1 omistaja
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Navigaattori
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Kahdet avaimet
- Takapysäköintitutka
- Ilmastointi
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Takalasinpyyhkijä
- Istuinlämmitys edessä
- Ajotietokone
- Sähkötoimiset etulasinnostimet
- ESC + ASR ajovakaudenhallintajärjestelmä sutimisen estolla
- Soft Feel -päällysteinen ohjauspyörä
- ISOFIX-kiinnikkeet toisen istuinrivin sivupaikoilla
- Etusumuvalot
- ABS-jarrut hätäjarrutustehostimella
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.10.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.10.2018 |
| Vetopainot | 555 kg / 1090 kg |
| Kuutiotilavuus | 898 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 167 g / km |
| Kokonaismassa | 1540 kg |
| Omapaino | 1119 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy