Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RRT-185 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 12.2.2026 |
| Ajomäärä | 169000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Sandero |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto, 2.omistajalta
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin
- Kahdet renkaat
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Huoltomuistio
- Metalliväri
- Takapysäköintitutka
- 1/3 - 2/3 osissa alastaitettava takaistuin
- Ilmastointi
- Istuinlämmitys edessä
- Ajotietokone
- Ohjauspyörän korkeudensäätö
- MEDIA NAV -multimediajärjestelmä (7" kosketusnäyttö, navigointi,radio, AUX- ja USB-liittimet, Bluetooth-musiikin suoratoistolla ja puhelintoiminnoilla, kaukosäädin)
- Kattokaiteet (pitkittäiset musta/mattakromiset)
- Keskuslukitus kaukosäätimellä
- ISOFIX-kiinnitysjärjestelmä
- Verhoilu "Stepway" istuimien kuvioinneilla
- ABS-jarrut hätäjarrutustehostimella
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.9.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.12.2013 |
| Vetopainot | 575 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1461 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 105 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1158 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy