Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | EPL-904 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 7.2.2025 |
| Ajomäärä | 36000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x Renkaat + 2x Ford aluvanteet
- Huoltohistoria
- 1-Omistaja
- Suomi-auto
- Lohkolämmitin ja sisätilanlämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.4.2018 |
| Vetopainot | 600 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1680 kg |
| Omapaino | 1206 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy