Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | XMZ-345 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 22.8.2025 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU AUTOMAATTIVAIHTEINEN FIESTA MUKAVILLA VARUSTEILLA!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km) - kysy lisää myyjiltämme!
- Aj. 69 tkm
- Automaatti
- 2. omistajaa
- Suomi-auto
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 1/2026 ajomäärässä 64tkm
- Automaatti-ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Radio / CD / AUX / Bluetooth- soitin
- ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Lämmitettävä tuulilasi
- Istuinlämmittimet etuistuimissa
- Moottorilämmitin sisäpistokkeella
- Kesärenkaat 15" Fordin aluvanteilla
- Nastarenkaat 14" Fordin aluvanteilla
- Sumuvalot
- Mattosarja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.12.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.12.2016 |
| Vetopainot | 560 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 114 g / km |
| Kokonaismassa | 1575 kg |
| Omapaino | 1121 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy