Perustiedot
| Rekisterinumero | YKS-610 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 37000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vakionopeudensäädin, ajonopeudenrajoitin
- Ilmastointi - Manuaalinen
- Etuistuimet - Comfort-muotoillut
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä (eteen/taakse; selkänojan kallistus)
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 6-suuntaan säädettävä (ylös/alas; eteen/taakse; selkänojan kallistus)
- Etuistuimet - Lämmitettävät, 3-portainen lämpötilan säätö
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Dynaaminen kaarreajojärjestelmä
- ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä, sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Turvatyynyt - Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Turvatyynyt - Kuljettajan ja etumatkustajan
- Turvatyynyt - Sivuturvatyynyt edessä
- Turvatyynyt - Sivuturvaverhot edessä ja takana
- Ajotietokone
- Ulkopeilit - Korinväriset kotelot
- Teräsvanteet - 15" pyöränsuojuksilla, renkaat 195/60R15
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Suomenkielinen SYNC tietoviihdejärjestelmä 8" kosketusnäytöllä, BT-handsfree, 2 USB-liitintä, 6 kaiutinta, Apple Car Play / Android Auto -tuki
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Auton keula, etusäleiköt ja etupuskuri mallia Trend
- Ikkunat - Edessä sähkötoimiset
- Ford MyKey ohjelmoitava avain
- Keskuslukitus - Kauko-ohjattava, kaksi avainta
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Etukamera, kaistavahti, kaistanpitoavustin, ajonopeuden rajoitin ja mäkilähtöapu
- Istuinverhoilu - Kangas
- Kattoverhoilu - Vaalea
- Lattiamatot - edessä
- Ajovalot - LED-ajovalot, lähivalot ja kaukovalot
- Ajovalot - LED-päiväajovalot ja ajovaloautomatiikka
- Hätäjarruvalot - Hätäjarrutustilanteessa jarruvalot aktivoituvat vilkumaan automaattisesti
- Takaspoileri - Pieni
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä (TPMS)
- Renkaanpaikkaussarja
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.8.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.8.2022 |
| Kuutiotilavuus | 1084 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 121 g / km |
| Kokonaismassa | 1525 kg |
| Omapaino | 1159 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy