Perustiedot
| Rekisterinumero | CKO-856 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 24.10.2025 |
| Ajomäärä | 221000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Met. Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Focus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Metalliväri
- Huoltohistoria (viim. huolto 02/26 218tkm)
- Jakohihna vaihdettu 06/23 165tkm
- Vetokoukku
- Vkionopeudensäädin
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet edessä
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lämmitettävä tuulilasi
- Mäkilähtöapu
- Ajotietokone
- Ajovalot - Ajovaloautomatiikka
- ISOFIX-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Turvatyynyt - kuljettajan ja etumatkustajan
- Turvatyynyt - Sivuturvatyynyt edessä
- Etuistuimet - Comfort-tyyppiset
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä (korkeus, eteen/taakse)
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- ESC - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Sähköinen ohjaustehostin (EPAS)
- IPS - Turvajärjestelmä (Intelligent Protection System)
- Ford ECO -toiminto - (kuljettajan tietojärjestelmä)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.12.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.12.2016 |
| Vetopainot | 640 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 108 g / km |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ura;imp;o.s;nik
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Roni Ojala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;i.o;ron
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo