Perustiedot
| Rekisterinumero | CMI-784 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 17.4.2025 |
| Ajomäärä | 100000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Focus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- Vetokoukku irrotettava
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 4/2026 - 100tkm jossa vaihdettu arvokas öljypumpumpun hihna ja jakoketju)
- Comfort Pack: Avaimeton keskuslukitus ja -käynnistys - Kaksoisautomaattinen ilmastointi DEATC - Automaattiset tuulilasinpyyhkijät - Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Winter Pack: Lämmitettävä tuulilasi ja lämmitettävä ohjauspyörä
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Audio - Radio- & navigointijärjestelmä 8" kosketusvärinäytöllä Ford SYNC sis. Apple Car Play + Android auto
- Ajovalot: LED (sis. LED-takavalot ja automaattisen ajovalojen korkeussäädön)
- Parkkitutkat - eteen ja taakse
- Ilmastointi: Kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Mäkilähtöapu
- Monitoimiohjauspyörä - Nahkaverhoiltu
- Ajotilanvalinta (Normal, Sport tai Eco)
- Pyöritettävä vaihteenvalitsin
- FordPass Connect -modeemi
- Kaistanpitoavustin
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Törmäyksenestoavustin
- Ajovaloautomatiikka
- Ulkopeilit - Lämmitettävät, korinväriset kotelot
- Sähköinen ohjaustehostin (EPAS)
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä (TPMS)
- Ford Power - Avaimeton käynnistys
- Ford MyKey - ohjelmoitava avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.5.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.5.2019 |
| Vetopainot | 715 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 158 g / km |
| Kokonaismassa | 1970 kg |
| Omapaino | 1431 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari