Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | YKS-605 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 109000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Chrome blue |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Focus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. omistajalta
- Huoltokirja (viimeisin huolto 6/25 84tkm)
- Irrotettava vetokoukku
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Technology Pack: Aktiivinen vakionopeudensäädin, liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, kuolleen kulman varoitusjärjestelmä (BLIS) ja risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
- Winter Pack: Lämmitettävä tuulilasi ja lämmitettävä ohjauspyörä
- Peruutuskamera
- Parkkitutkat eteen ja taakse
- Kaistanpitoavustin
- Törmäyksenestoavustin
- Automaattinen ilmastointi
- Takaistuimet 60/40 suhteessa taitettava selkänoja
- ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajotilanvalinnat
- Ajotietokone
- FordPass Connect -modeemi
- SYNC 4 - tietoviihdejärjestelmä, navigointijärjestelmä, Apple CarPlay & Android Auto, 6 kaiutinta, 2 USB-porttia edessä
- Langaton latausalusta älypuhelimelle (keskikonsolin edessä)
- 12,3" Digitaalinen mittaristo
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Tummennetut takasivuikkunat B-pilarista taaksepäin
- Ford Keyless - avaimeton keskuslukitus ja -käynnistys
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Korinväriset sähkötoimisesti taitettavat ja lämmitettävät sivupeilit
- LED-takavalot
- LED-sumuvalot ja kulma-ajovalot (edessä)
- LED-päiväajovalot ja ajovaloautomatiikka
- LED-ajovalot, LED-lähiajovalot ja -kaukovalot
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä (TPMS)
- Sähköinen pysäköintijarru
- Mäkilähtöapu
- 17" kevytmetallivanteet
- Metalliväri: Chrome Blue
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.6.2022 |
| Vetopainot | 725 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 131 g / km |
| Kokonaismassa | 2005 kg |
| Omapaino | 1451 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik