Perustiedot
| Rekisterinumero | KSU-606 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 14.6.2024 |
| Ajomäärä | 264000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Grand Tourneo Connect |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 7 paikkainen!
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Vetokoukku (irroitettava)
- Peruutuskamera
- Parkkitutkat eteen ja taakse
- Panoraama-lasikatto
- Automaattiset ajovalot
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Bluetooth audio & matkapuhelin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Sivuliukuovet molemmin puolin
- Metalliväri
- Monitoimiratti
- Lisävalo
- Tummennetut takasivulasit sekä takalasi
- Sähkösäätöiset peilit
- 4 x sähkölasit
- Penkinlämmittimet edessä
- Isofix
- Ajotietokone
- AUX -liitäntä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.9.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.9.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1081 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 2310 kg |
| Omapaino | 1582 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar