Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | MKX-402 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 8.12.2025 |
| Ajomäärä | 178000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja, viime huolto: 175tkm, 05/26
- AWD - Älykäs nelivetojärjestelmä
- 2 x Renkaat, 2 x Erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Automaattivaihteisto
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Monitoimiratti
- Ohjauspyörän kallistuksen ja etäisyyden säätö
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Puolinahkapenkit
- Urheilulliset etuistuimet
- Penkinlämmittimet edessä
- Kuljettajan ja etumatkustajan istuin manuaalisesti 4 suuntaan säädettävä, ristiseläntuen säätö
- Radio/CD-soitin
- Ikkunat: Sähkötoimiset etu- ja takasivuikkunat
- Avaimeton käynnistys
- Turvatyynyt
- Luistonesto / Ajonvakautus
- ABS-Jarrut
- Metalliväri
- Isofix
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.3.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 179 g / km |
| Kokonaismassa | 2160 kg |
| Omapaino | 1698 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat