Perustiedot
| Rekisterinumero | NJF-685 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 7.8.2025 |
| Ajomäärä | 152000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Merkkiliikkeen huoltokirja, viimeisin huolto 139tkm, 08/2025
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin ja ajonopeusrajoitin
- Ajovalot: Bi-Xenon, automaattinen ajovalojen korkeussäätö
- Älykäs AWD - automaattinen nelivetojärjestelmä
- Park Pack Plus: Aktiivinen pysäköintiavustin; Parkkitutka, anturit edessä ja takana; Ovipeilit, sähkötoimisesti taitettavat (sis. lähestymisvalot)
- Handsfree-takaluukku (Sähkötoiminen ), Ford KeyFree (sis. avaimeton keskuslukitus ja FordPower -käynnistyspainike)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Ilmastointi - Elektroninen kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Etuistuimet - Urheilulliset osittainen nahkaverhoilu
- Karttataskut istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet, 5-portainen lämpötilan säätö
- Takaistuin - Alaspainettava keskikyynärnoja, kaksi mukipidikettä ja pieni kannellinen säilytystila
- Edessä - Itsenäinen jousitus MacPherson jousintuin, kallistuksenvaimennin
- Takana - Erillispuristettu monivarsi Control Blade jousitus, kallistuksenvaimennin
- Ford Radio/CD - 3,5" monitoiminäyttö
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan puolelta yhdellä painalluksella ylös/alas
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.7.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.7.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1596 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 134 kw / 182 hv |
| CO₂-päästöt | 179 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1752 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las