Perustiedot
| Rekisterinumero | NLF-271 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 23.5.2024 |
| Ajomäärä | 201000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Älykäs AWD - automaattinen nelivetojärjestelmä
- Aktiivinen pysäköintiavustin (anturit edessä ja takana)
- Aktiivinen pysäköintiavustin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS) elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP),
- Ilmastointi - Kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Jousitus - urheilullinen
- Optimaalisen vaihteenvaihdon merkkivalo
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 6-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Lämmitettävät
- Etuistuimet - Niskatuki 4 suuntaan säädettävä
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Karttataskut istuimen selkänojassa
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Takaistuin - Alaspainettava keskikyynärnoja, kaksi mukipidikettä ja pieni kannellinen säilytystila
- Vakionopeudensäädin
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Tuulilasinpyyhkijät - Automaattiset
- Turvatyynyt - Kuljettajan ja matkustajan
- Turvatyynyt - Polviturvatyynyt edessä
- Turvatyynyt - Sivuturvaverhot edessä ja takana
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ohjauspylväs - Kallistuksen ja etäisyyden säätö
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Audio 6:
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.6.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 134 g / km |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Omapaino | 1716 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant