Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä sininen Ford Kuga -maastoauto, joka on kuin tehty Suomen kesäseikkailuihin! Tämä nelivetoinen diesel-kulkupeli on juuri katsastettu ja valmiina viemään sinut minne tahansa. Automaattinen ilmastointi pitää matkustamon viileänä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen, joten kesäreissut sujuvat kuin vettä vaan. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Jos tämä Ford Kuga voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YVN-343 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 216350 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Jakopäänhinna vaihdettu 1/25
- Ilmastointi: Automaattinen ilmastointi, kaksialueinen (DEATC)
- Huoltokirja
- Ajovakauden hallintajärjestelmä ESC
- Vakionopeudensäädin
- Ikkunaturvaverhot
- Ajotietokone
- MP11: Automaattiset tuulilasinpyyhkijät ja automaattisesti himmentyvä taustapeili
- MP5: Lämmitettävä tuulilasi ja lämmitettävät pesusuuttimet
- kahdet renkaat
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Vetokoukku
- Avaimeton käynnistys
- Ilmastointi
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Lohkolämmitin
- Äänentoistojärjestelmä
- Isofix-valmius
- Monitoimiohjauspyörä
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.7.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.7.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omapaino | 1613 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy