Perustiedot
| Rekisterinumero | XSC-118 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 13.8.2025 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mondeo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Juuri huollettu
- Huoltohistoria
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Sähkötoiminen takaluukku
- Avaimeton sisäänkäynti ja käynnistys
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Vaihteenvalitsin - Nahkaverhoiltu
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Ilmastointi
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- USB-liitäntä
- Kaadettavat takaistuimet
- Mittaristo - Analoginen nopeusmittari, kaksi 4,2" TFT-monitoiminäyttöä
- CD-soitin
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Keskikonsoli - Kannellinen kyynärnoja, säilytyslokero ja mukinpidikkeet
- Kattoverhous - Vaalea
- Ovenkahvat - Korinväriset
- TPMS - Rengaspaineen tunnistusjärjestelmä
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.9.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.10.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 137 kw / 186 hv |
| CO₂-päästöt | 131 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1716 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo