Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | LNJ-540 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 27.8.2024 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i30 Fastback |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Todella vähän ajettu ja kaikilla herkuilla!
- 1 om.
- SUOMI-auto
- Täyd. merkkiliikkeen huoltohistoria, viim. 42tkm 9/25
- 2 x renkaat, 1 x 18" aluvanteet
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Audio- ja navigointijärjestelmä 8,0" kosketusnäytöllä
- Kaksois-LED -ajovalot
- Lasikattoluukku
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Smart Key -avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä
- Kuljettajan istuin sähkösäätöinen muistipaikoilla
- Tuuletettavat etuistuimet
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Istuimien nahkaverhoilu, väri ruskea
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Peruutuskamera dynaamisilla opastusviivoilla
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella
- Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Android Auto -valmius
- Bluetooth (puhelin ja suoratoisto)
- Mittariston 4,2" infonäyttö
- Metalliväri, harmaa
- Sadetunnistin
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus
- Kaistavahti ja -avustin (LKAS)
- Kaistanvaihtoavustin (LCA)
- Törmäysvaroitin (FCWS)
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEB) jalankulkijan tunnistuksella
- Etusumuvalot
- HBA-kaukovaloautomatiikka
- Tummennetut takasivulasit
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.8.2018 |
| Vetopainot | 600 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1353 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1362 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar