Perustiedot
| Rekisterinumero | NOC-311 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 5000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | INSTER |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 327 km |
| Akkukapasiteetti ** | 42,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 73,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 12 V -latauspistoke
- 2-vaiheinen etuistuinten lämmitys
- 50:50-suhteessa alas taitettavat takaistuimet
- Ajonestojärjestelmä ja murtohälytin
- Ajotilanvalinta: Eco/Normal/Sport
- Apple CarPlay ja Android Auto -valmius
- Auto Light Control (HBA)
- Automaattinen ilmastointi
- Automaattinen tuulilasin huurteenpoisto
- Bluelink®-telematiikka valmius
- E-call
- Edessä 1 USB-C-latauspistoke
- Hidastuvuusenergian talteenotto siivekkeet ohjauspyörässä
- In Cabin Camera (ICC) - kuljettajan ajokyvyn valvonta
- Kaistallapitoavustin (LKA, Lane Keeping Assist; Line/Road-Edge)
- Kaistallapysymisavustin LFA (Lane Following Assist)
- Kaiuttimet etu-ja takaovissa
- Karttavalo edessä, 2. rivin kattovalo, tavaratilan valo
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen takaosa paneeli ja etukatkustajan istuimen takaosa taulu erikseen ostettavia lisävarusteita kuten pöytätaso ja sateenvarjoteline varten
- Kuljettajan ja matkustajan etu- ja sivuturvatyynyt, turvatyyny keskellä edessä sekä turvaverhot edessä
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä DAW (Driver Attention Warning)
- Latausportinluukun valo
- Led-päiväajo- ja huomiovalot
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä ABS (Anti Lock Braking System, elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC (Electronic Stability Control)
- Manualisesti säädettävä nopeusrajoitusavustin (MSLA)
- Monitörmäysjarrutus
- Moottoritieajoavustin HDA (Highway Driving Assist)
- Motion Key - lopettaa signaalin lähettämisen 10 min jälkeen kun avainta ei liikuteta
- Mukautuva navigaatiopohjainen vakionopeussäädin NSCC (Navigation-based Smart Cruise Control) Stop&Go-toiminnolla
- Mukitelineet edessä
- Mäkilähtöavustin
- Ohjauspyörän audio-, Bluetooth- ja puheohjaus
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Peruutuskamera
- Pixel-grafiikka Led -suuntavilkut
- Pluq & Charge -valmius
- Pysäköintitutka takana
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Renkaan paikkaussarja
- Smart Key -älyavain, avaimeton sisäänpääsy ja käynnistyspainike
- Sähköinen käsijarru
- Sähköinen vaihteenvalitsin ohjauspylväässä
- Sähköisesti säädettävät ja taittuvat ulkopeilit
- Sähkötoiminen seisontajarru automaattisella seisontajarrulla
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Takajarruvalo kattospoilerissa
- Takamatkustajavaroitin (ROA )
- Törmäyksen välttämisavustin vastaantulevan liikenteen valvonnalla käännyttäessä (FCA 1.5)
- Valaistu kuljettajan meikkipeili
- Älykäs nopeusrajoitusavustin (ISLA)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.3.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.3.2025 |
| Teho (kW/hv) | 71 kw / 97 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1730 kg |
| Omapaino | 1380 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy