Perustiedot
| Rekisterinumero | HAY-929 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 195000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Carens |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Juuri katsastettu
- Huoltokirja
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Takalasin lämmitys
- 2x Renkaat
- Ajotietokone
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- 60/40-suhteessa taittuvat ja pituussuunnassa liukuvat istuimet keskirivillä (7P)
- 50/50-suhteessa taittuvat penkit takarivillä (7P)
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lepotasoiksi kääntyvät etuistuimet
- Lämmitettävät etuistuimet
- Säädettävät pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä ja takana
- Nahkainen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Isofix-kiinnikkeet lastenistuimille
- 12V virtapistoke edessä
- Aurinkolasikotelo
- Mukitelineet keskikonsolissa
- Lapsilukot takaovissa
- Sisältä avattava polttoainesäiliön kansi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.5.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.5.2008 |
| Vetopainot | 700 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1991 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 191 g / km |
| Kokonaismassa | 2275 kg |
| Omapaino | 1681 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo
Peter Tallgren
Myyntipäällikkö
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lgr;tal;er.;pet