Perustiedot
| Rekisterinumero | YVO-691 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 23.3.2026 |
| Ajomäärä | 397000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Ceed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Juuri katsastettu
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 1/2026 390tkm)
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet kesärenkaissa
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Ilmastointilaite
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Ajotietokone ja informaatiojärjestelmä
- Nahkainen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Pyyhkimien säädettävä tihkukytkin
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Kuusi kaiutinta
- Mittarivalaistuksen säätö
- USB 2.0 ja AUX-liitin
- Audiojärjestelmä radio/cd/mp3
- Isofix-kiinnikkeet lastenistuimille
- Etusumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.1.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.1.2010 |
| Vetopainot | 550 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1582 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omapaino | 1419 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Tommi Puska
Myyntipäällikkö
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;pus;mi.;tom