Perustiedot
| Rekisterinumero | GOZ-119 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 18.10.2025 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Niro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tehdastakuu voimassa 20.12.2028 /150 tkm
- 1. omistajalta
- Täydellinen huoltokirja
- Navigointijärjestelmä
- 2 x renkaat + 2 x kevytmetallivanteet
- Vetokoukku
- Moottorinlämmitin ja sisätilanlämmitin
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Smart key-avaimeton järjestelmä
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- Kuljettajan istuimen sähkösäädöt
- 10,25" -kosketusvärinäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Ajovalot, kaksois-LED -projektio
- Kaukovaloautomatiikka
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- JBL audiojärjestelmä (7 kaiutinta+subwoofer+ulkoinen vahvistin)
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto-yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheenohjauksella
- Automaattinen ilmastointi
- Sadetunnistin
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin kyynernojassa
- USB-liitin keskikonsolissa
- Ulkopeilit, lämmitettävät, sähkösäätöiset, laajakulmalla ja sähköisesti koria vasten taittuvat
- UVO-Connect etähallinta
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Kaistallapitoavustin, mukautuva
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella
- Ajotilan valinta (Eco, Sport)
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kattokaiteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.12.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.12.2021 |
| Vetopainot | 600 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 111 g / km |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik