Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | JMF-631 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 21.10.2025 |
| Ajomäärä | 43000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Rio |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltokirja, viimeisin huolto 40tkm 9/25
- Jakopää ketjulla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- 2 x Avain kaukosäädöllä
- Peruutuskamera dynaamisilla ohjausviivoilla
- Pysäköintitutka takana
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ilmastointi
- Lämmitettävä takalasi
- Sisätilanpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free
- USB-latausliitin
- 7'' LCD-kosketusvärinäyttö keskikonsolissa
- Audiojärjestelmä 4 kaiuttimella
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- AUX/USB-liitin keskikonsolissa
- Diskanttikaiuttimet (2 kpl)
- Radio/MP3-soitin
- Ajotietokone
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.10.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.10.2021 |
| Vetopainot | 450 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1620 kg |
| Omapaino | 1175 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter