Perustiedot
| Rekisterinumero | NKE-225 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2026 |
| Ajomäärä | 167000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Sportage |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Peruutustutka
- ESC (ajonvakautusjärjestelmä)
- TSC-perävaunun vakautusjärjestelmä
- Ilmastointi, automaattinen 2-alueinen
- Aktiiviset pääntuet edessä
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kahdessa osassa (60:40) kokoon taittuva takaistuin
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lehtitaskut etuistuimien selkänojissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Säädettävät pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Vakionopeuden säädin ohjauspyörän säätimillä
- Ajotietokone
- Matkustamon pituiset turvaverhot
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Sävylasit
- Takalasin pyyhkimen tihkukytkin
- Tummennetut takalasit ja LED-lisäjarruvalo
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- BAS-hätäjarrutehostin
- DBC-alamäkihidastin
- HAC-mäkilähtöavustin
- Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla
- Korinväriset ulkopeilit laajakulmapeilein
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkainen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Vaihtamissuositus-merkkivalo
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Digitaalikello
- iPod-yhteensopiva AUX/USB-liitin
- Kuusi kaiutinta
- Mittarivalaistuksen säätö
- Radio/CD/MP3 -soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.4.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1591 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 99 kw / 135 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1830 kg |
| Omapaino | 1415 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant