Perustiedot
| Rekisterinumero | YHV-525 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 28.3.2026 |
| Ajomäärä | 195000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Sportage |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Istuimien nahka/kangasverhoilu
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Aktiiviset pääntuet edessä
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Lämmitettävät istuimet edessä ja takana
- Vakionopeussäädin ohjauspyörän säätimillä
- Ajotietokone
- Matkustamon pituiset turvaverhot
- Sadetunnistin
- Tuulilasin lämmmitys pyyhkijän sulkien alueella
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- ABS/EBD, lukkiutumattomat jarrut
- DBC-alamäkihidastin
- ESC-ajonvakautus ja hätäjarrutehostin (BAS)
- HAC-mäkilähtöavustin
- Kuljettajan lasinnostin auto up/down -toiminnolla
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat automaattitoiminnolla
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Nahkainen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Vaihtamissuositus-merkkivalo
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- iPod-yhteensopiva AUX/USB-liitin
- Kuusi kaiutinta
- Radio/CD/MP3 -soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.3.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1600 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant