Perustiedot
| Rekisterinumero | GPT-151 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 27.9.2024 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XCeed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 48 km |
| Akkukapasiteetti ** | 8,9 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,3 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja, viime huolto: 78tkm, 05/26
- 2 x Renkaat, 2 x Erikoisvanteet
- Automaattivaihteisto
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin, adaptiivinen
- Bluetooth Audio / Puhelin
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Digimittaristo
- Ajotietokone
- 10,25" LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Navigointijärjestelmä
- TomTom Live -Palvelut
- Monitoimiratti
- Ratinlämmitin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Penkinlämmittimet Edessä / Takana
- Puolinahkapenkit
- Sähkötoiminen ristiseläntuki kuljettajalle
- Sähkötoiminen ristiseläntuki etumatkustajalle
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Peruutustutka taakse
- Kuolleenkulmanvaroitin
- Kaistavahti
- Avaimeton Käynnistys / Kulku
- LED-Päiväajovalot / LED-Ajovalot
- 40/20/40-suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
- Sähkötoimiset etuikkunat automaattisella ylös/alas toiminnolla
- Sähkötoimiset takaikkunat automaattisella ylös/alas toiminnolla
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Turvatyynyt
- Luistonesto / Ajonvakautus
- ABS-Jarrut
- Isofix
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.11.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.10.2020 |
| Vetopainot | 600 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 38 g / km |
| Kokonaismassa | 2030 kg |
| Omapaino | 1640 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat