Perustiedot
| Rekisterinumero | F093608 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 150000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 108 km |
| Akkukapasiteetti ** | 25,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 11,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x Renkaat + 2x aluvanteet
- Merkkiliikkeen huoltohistoria (viimeisin huolto 138tkm 10/2025)
- ALV-vähennyskelpoinen
- Musta
- Talvipaketti
- Taukolämmitys
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Puolinahkaverhoilu
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin (Distronic Pro)
- Vetokoukku
- LED High Performance -ajovalot
- Adaptiivinen kaukovaloavustin
- 11kW sisäinen laturi, vaihtovirta (AC)
- Navigointijärjestelmä
- Älypuhelimen langaton latausalusta
- Tunnelmavalaistus
- Peruutuskamera
- Kaistavahti
- Kuolleen kulman varoittimet
- Liikennemerkkien tunnistus
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Apple CarPlay / Android Auto
- Automaattinen ilmastointi
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Avaimeton käynnistys
- Digimittaristo
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Ympäristövalaistus, ulkopeilien alapinnoista projisoitu MB-tähti
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2026)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.3.2023 |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 59 g / km |
| Kokonaismassa | 2655 kg |
| Omapaino | 2120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik