Perustiedot
| Rekisterinumero | RPF-248 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 29.8.2025 |
| Ajomäärä | 297000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 12 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Vetokoukku
- Moottorilämmitin
- Kahdet renkaat
- Lisävalot edessä
- Vakionopeudensäädin
- Kahdet avaimet
- Ilmastointiautomatiikka
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- ASR-luistonestojärjestelmä
- Etuistuinlämmitys
- Turvatyynyt
- Ajotietokone
- Huoltonäyttö
- Ohjauspyörän mekaaninen etäisyys- ja korkeussäätö
- Kattokaiteet
- Takalasin lämmitys automaattisesti poiskytkeytyvä
- Tummennetut lasit
- Monitoimiohjauspyörä
- Tavaratilan turvaverkko
- Artico-tekonahkaverhoilu
- Ajovaloautomatiikka
- Sumuvalot
- Sähkötoimiset lasinnostimet kaikissa ovissa
- Sähkötoimiset sivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.3.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1790 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 206 g / km |
| Kokonaismassa | 2060 kg |
| Omapaino | 1555 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy