Perustiedot
| Rekisterinumero | KMV-311 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 17.3.2026 |
| Ajomäärä | 133000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CLA |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Kaksiosainen takaistuin (2/3 : 1/3): kääntömahdollisuus sekä istuinosien poistomahdollisuus
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- Kyynärnoja edessä, säilytyslokerollinen
- Lastenistuimen autom. tunnistus etumatkustajan istuimella
- Säädettävät pääntuet edessä ja takana
- Comfort-alusta
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- ASR-luistonestorajoitin
- Vaihtamispisteen näyttö
- Ajotietokone monitoiminäytössä
- Huoltonäyttö
- Ohjauspyörän korkeuden- ja etäisyydensäätö
- 6 kaiutinta
- Bluetooth langaton yhteys
- Radioantenni integroitu takalasiin
- Radio Audio 20, CD-soitin, 7 tuuman värinäyttö, MP3-toisto, USB-liitäntä, käyttökielinä mm. englanti ja ruotsi.
- ECO Start/Stop-käynnistysautomatiikka
- Monitoimisäädin etukyynärnojan etupuolella
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Takalasin lämmitys automaattisesti poiskytkeytyvä
- Tummennetut, lämpöä eristävät lasit
- Monitoimiohjauspyörä, nahkalla verhoiltu, 3-puolainen, 12 toimintonäppäintä, mittariston värinäyttö
- Turvavyönkiristimet ja turvavyövoiman rajoittimet edessä ja uloimmilla paikoilla takana
- ABS-jarrut
- BAS-hätäjarruavustin
- Jarrujen Hold-toiminto
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Tarkista myyjältä varustetaso
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.8.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.8.2014 |
| Vetopainot | 715 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1595 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 115 kw / 156 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omapaino | 1430 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter