Perustiedot
| Rekisterinumero | RRX-165 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2026 |
| Ajomäärä | 250000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CLA |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kaksoisksenonvalot
- Aktiivinen Park Assist -pysäköintiavustin
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- ASR-luistonestojärjestelmä
- Comfort-alusta
- Vaihtamispisteen näyttö
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Kaksiosainen takaistuin
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- Kyynärnoja edessä, säilytyslokerollinen
- Lastenistuimen automaattinen tunnistus etumatkustajan istuimella
- Säädettävät pääntuet edessä ja takana
- Ajotietokone monitoiminäytössä
- Huoltonäyttö
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Takalasin lämmitys automaattisesti poiskytkeytyvä
- Tummennetut, lämpöä eristävät lasit
- Etumatkustajan istuimen käytön tunnistus turvatyynyn laukaisulle
- Kuljettajan ja etumatkustajan ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS-jarrut
- BAS-hätäjarruavustin
- Jarrujen Hold-toiminto
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ohjauspyörän korkeuden- ja etäisyydensäätö
- Monitoimiohjauspyörä, 3-puolainen, 12 toimintonäppäintä, mittariston värinäyttö
- Nahkalla verhoiltu ohjauspyörä
- ECO Start/Stop-käynnistysautomatiikka
- Monitoimisäädin etukyynärnojan etupuolella
- Bluetooth, langaton yhteys
- 6 kaiutinta
- Radioantenni, integroituna takalasiin
- Radio Audio 20, CD-soitin, 5,8 tuuman värinäyttö, MP3-toisto, USB-liitäntä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.7.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.7.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1991 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 155 kw / 211 hv |
| CO₂-päästöt | 151 g / km |
| Kokonaismassa | 2025 kg |
| Omapaino | 1540 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat