Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | EOU-582 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 3.9.2025 |
| Ajomäärä | 305000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Sähköinen huoltokirja, viimeisin huolto 304tkm 3/26
- Jakopää ketjulla
- Vahvalla 3l kutoskoneella oleva eemeli mersu!
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Nahkasisusta
- Xenon ajovalot
- Vetokoukku
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Metalliväri
- Ilmastointiautomatiikka
- Avantgarde-malliversio Automaattisesti himmentyvä sisätaustapeili, Häikäisysuojien peilit valaistut, Kevytmetallivanteet 5-kaksoispuolaiset, Kromilistat kyljissä ja sivuikkunoiden alareunassa, Madallettu alusta, Mittaritaulun tausta hopeanvärinen, putkimalliset mittarit, Biarritz-kangas-/Artico-tekonahkaverhoilu, Somisteosat mustaa saarnia, Tunnelmavalaistus, Valopaketti
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Etukyynärnoja säilytyslokerollinen
- Etuistuinlämmitys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Parkkitutkat ei toimi
- 2 x Avain kaukosäädöllä
- Tuontiauto, tuontimaa Belgia (2018), Historia puhdas!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 181 g / km |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omapaino | 1825 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar