Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KTP-702 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 15.7.2024 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ PAKETTI!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1-vuosi / 20000km)
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2018)
- Sähköinen huoltohistoria ( viim 106166km 5/25)
- Ilmastointiautomatiikka Thermotronic 3-alueinen
- Vaihteisto: 9-vaihteinen automaattivaihteisto, Direct Select -valitsinvipu ja ohjauspyörän vaihdevivut
- Blis (kuolleenkulman varoitin)
- Ambiente Tunnelmavalaistus
- Tempomat-vakionopeussäädin ja säädettävä Speedtronic-nopeusrajoitin
- Väri: designo Hyasintinpunainen metalliväri
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parkpilot-pysäköintitutkat edessä ja takana
- Pysäköintipaketti 360-kameralla
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Moottorinlämmitin+sisäpistoke
- ESP-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Navigointijärjestelmä valmius SD-kortilla
- Etuistuinlämmitys, automaattisesti poiskytkeytyvä, 3 tehoa
- Automaattinen etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Turvatyynyt: kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt (kaksivaiheinen täyttyminen) (291), sivuturvatyynyt ja lantioturvatyynyt edessä (292) sekä ikkunaturvatyynyt (290), kuljettajan polviturvatyyny (294)
- Analoginen kello
- ECO Start-Stop-toiminto
- Sisätilalämmitin
- LED-ajovalot
- Antenni integroitu takalasiin
- Peilipaketti
- Pysäköintipaketti
- Avaimeton käynnistys
- Audio 20 USB jossa kaksoisviritin, 8,4-tuuman värinäyttö, Bluetooth-, USB- ja Media Interface, Internet-valmius (iOS ja Android), pääsy nettisivuille auton ollessa paikallaan, lisävarusteisten MB Appsien käyttö mahdollista myös ajossa, käyttö keskikonsoli
- Ajo-ohjelman valitsin (AGILITY SELECT)
- Kommunikaatiomoduuli (3G) Mercedes me connect -palvelujen käyttöön
- Live Traffic Information-valmius
- Somiste-elementit alumiini Galaxy
- Touchpad-kosketuslevy monitoimisäätimen kanssa
- Mercedes-Benz hätäpuhelujärjestelmä
- Sadetunnistin
- Ajotietokone
- Urheilu monitoimiohjauspyörä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Puolinahkaverhoilu
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö (istuimen korkeus ja selkänojan kaltevuus)
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.11.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.8.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1991 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 136 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1655 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar