Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 86 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä farmarimallin Mercedes-Benz E:ssä on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset! Adaptiivinen vakionopeudensäädin pitää huolen siitä, että matka sujuu kuin tanssi, ja LED-ajovalot valaisevat tiet pimeinäkin iltoina. Nahkaverhoilu tuo ripauksen luksusta arkeen, ja kahdet renkaat varmistavat, että olet valmiina kaikkiin keleihin. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää sinut lämpimänä viileinä aamuina. Tämä tyylikäs ruskea (beige) kaunotar on valmiina viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä Mercedes-Benz E voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MNU-846 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 10.3.2025 |
| Ajomäärä | 308000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- DTR+ Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- LED High Performance -ajovalot
- BC-Racing alusta edessä
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Sähköpenkit lämmityksellä edessä
- Kahdet renkaat
- Ajotilan valitsin
- Kahdet erikoisvanteet
- 360" Kamera
- Ilmajousitus taka-akselilla korkeudensäädöllä
- ESP-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Mercedes-Benz Link esivalmius
- Etuistuinten mukavuuspaketti sis. etuistuinten istuinosan etureunan sähkötoimisen korkeussäädön, istuinosan pneumaattisen pituussäädön sekä ristiseläntuen 4-suuntaisen sähkösäädön
- Kattokaiteet, mustat
- Sadetunnistin
- Easy Pack -takaluukku (sähköhydr. avaus/sulkeminen)
- Monitoimiohjauspyörä kolmipuolainen, nappanahkaverhoiltu
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2021)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.2.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.5.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 190 kw / 258 hv |
| CO₂-päästöt | 151 g / km |
| Kokonaismassa | 2560 kg |
| Omapaino | 1890 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy