Perustiedot
| Rekisterinumero | OUT-857 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 15.1.2026 |
| Ajomäärä | 229000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria
- AMG-Styling
- Distronic + (adaptiivinen vakiopeudensäädin
- Blis, Kuolleenkulmanvaroitin
- Keyless GO -avaimeton kulku
- Lasikattoluukku
- 2 x renkaat+ 1 x erik. vanteet
- Automaattinen ilmastointi 2-alue
- Sähköinen takaluukku
- Lohkolämmitin
- Osanahat
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Navigointijärjestelmä
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Xenon-ajovalot
- Avaimeton käynnistys
- Monitoimiohjauspyörä
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Isofix-valmius
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähköpeilit
- Tuontimaa: Belgia
- Ensimmäinen käyttöönottopäivä: 15.12.2011
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.12.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.12.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 2445 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant