Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | OXE-667 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 24.4.2026 |
| Ajomäärä | 170000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2018)
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 07/2025 - 155tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Penkinlämmittimet edessä
- Osanahkaverhoilu
- Panorama- lasikattoikkuna
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- led-ajovalot dynaamiset oikeanpuoleinen liikenne
- Automaattiset ajovalot
- automaattinen kaukovalojen kytkentä plus (ihc+)
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Isofix-kiinnitysjärjestelmä lastenistuimille
- Becker MAP Pilot -navigointi
- Aktiivinen Park Assist -Pysäköintiavustin
- Ilmastointiautomatiikka
- Lastenistuimen automaattinen tunnistus etumatkustajan istuimella
- Peilipaketti sis. autom. himmentyvä sisätaustapeili ja kuljettajan ulkopeili sekä ulkopeilit sähk. koria vasten käännettävät
- Avantgarde-malliversio Automaattisesti himmentyvä sisätaustapeili, Häikäisysuojien peilit valaistut, Kevytmetallivanteet 5-kaksoispuolaiset, Kromilistat kyljissä ja sivuikkunoiden alareunassa, Madallettu alusta, Mittaritaulun tausta hopeanvärinen, putkimalliset mittarit, Biarritz-kangas-/Artico-tekonahkaverhoilu, Somisteosat mustaa saarnia, Säilytyslokero tavaratilan lattian alla ( ei tekniikkapaketin yht.), Tunnelmavalaistus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.10.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 127 g / km |
| Kokonaismassa | 2430 kg |
| Omapaino | 1865 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari