Perustiedot
| Rekisterinumero | ZNX-730 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 31.10.2025 |
| Ajomäärä | 240000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | E |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2022)
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 01/26 - 236tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Adaptiivinen/Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC) Distronic Pro
- Road Sign Information (liikennemerkkitunnistus)
- Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Driver Alert (kuljettajan vireystila-avustin)
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Ambient light (sisätilan tunnelmavalaistus)
- Sähkötoiminen takaluukku
- Penkinlämmittimet edessä
- Nahkaverhoilu
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Kaistavahti
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parkpilot-pysäköintitutkat edessä ja takana
- Air Body Control -ilmajousitus, säätyvä iskunvaimennus
- Vetokoukku
- Langaton latausjärjestelmä mobiililaitteille
- Navigointijärjestelmä
- Avantgarde sisätilapaketti
- LED High Performance -ajovalot
- Avantgarde All Terrain ulkopuoli
- Etuistuinten mukavuuspaketti sis. etuistuinten istuinosan etureunan sähkötoimisen korkeussäädön, istuinosan pneumaattisen pituussäädön sekä ristiseläntuen 4-suuntaisen sähkösäädön
- Pysäköintipaketti (peruutuskameran, pysäköintitutkat edessä ja takana) sis. peruutuskamera (218) ja aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parkpilot-pysäköintitutkat edessä ja takana (235)
- Säilytystilapaketti
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.1.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.5.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1950 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 143 kw / 194 hv |
| CO₂-päästöt | 182 g / km |
| Kokonaismassa | 2570 kg |
| Omapaino | 1945 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari