Perustiedot
| Rekisterinumero | F001295 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 35000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EQE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 681 km |
| Akkukapasiteetti ** | 90,6 kWh |
| Suurin latausteho ** | 170,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x Renkaat + 2x aluvanteet
- ALV-vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria
- MANUFAKTUR opaliitin valkoinen bright
- AIRMATIC DC / Puoliaktiivinen ilmajousitus
- Adaptiivinen iskunvaimennus Plus
- Sähköauton ilmalämpöpumppu
- Digital Lights LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Nahkaverhoilu, musta/avaruudenharmaa
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Etuistuimet muistipaikoilla
- Penkinlämmittimet edessä
- Penkinlämmittimet takana
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin (Distronic Plus)
- Aktiivinen kaista-avustin
- 360-pysäköintikamera
- Äänentoistojärjestelmä Burmester
- Panorama-kattoikkuna
- Head-up display
- Tunnelmavalaistus, 64 väriä
- Liikennemerkkien tunnistus
- Navigointijärjestelmä
- Avaimeton sisäänkäynti
- Avaimeton käynnistys
- Apple CarPlay / Android Auto
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Digimittaristo
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Aktiivinen pysäköintiavustin
- 11 kW sisäinen laturi, vaihtovirta (AC)
- 170 kW pikalatausliitäntä, tasavirta (DC)
- Lämpösäteilyä vaimentavat erikoistummennetut takalasi ja takaovien lasit
- Langaton latausjärjestelmä mobiililaitteille edessä
- Sisäkatto, musta kangasverhoilu
- Lämmitettävä lasinpesujärjestelmä
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2026)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.4.2022 |
| Teho (kW/hv) | 215 kw / 292 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2895 kg |
| Omapaino | 2360 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik