Perustiedot
| Rekisterinumero | NNM-359 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 60000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EQS SUV |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 1 x erik. vanteet
- Esi-ilmastointi
- Vetokoukku, sähköisesti alle taittuva
- Airmatic - puoliaktiivinen ilmajousitus
- Nelipyöräohjaus
- LED-ajovalot
- HUD-heijastusnäyttö
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Panoraamakattoluukku
- Hierovat etuistuimet
- Ilmastoidut ja lämmitetyt etuistuimet
- Sähkösäätöiset etuistuimet muistilla
- Nahkasisusta
- Burmester-äänentoisto
- Navigointi
- 360-kamera
- Aktiivinen ohjausavustin
- Aktiivinen kaista-avustin
- Kuolleen kulman varoitin
- Keyless Go - avaimeton ajo sekä kulku
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ambiente-tunnelmavalaistus
- Langaton puhelimen lataus
- Liikennemerkkitunnistus
- Sormenjälkilukija
- Apple Car Play
- Automaatti-ilmastointi (4-alueinen)
- Tummennetut takalasit
- Metalliväri
- Musta sisäkatto
- Eleohjaus
- Ajotietokone
- Dynamic Select - ajotilanvalitsin
- Isofix
- Koria vasten taittuvat ulkopeilit
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.3.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.11.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Teho (kW/hv) | 245 kw / 333 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3265 kg |
| Omapaino | 2695 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar