Perustiedot
| Rekisterinumero | ESM-116 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 6.5.2026 |
| Ajomäärä | 151000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GLC |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 33 km |
| Akkukapasiteetti ** | 8,7 kWh |
| Suurin latausteho ** | 7,4 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 6/2025 131tkm)
- Suomi-auto
- Toiselta omistajalta
- Juuri katsastettu
- 2x Renkaat 2x Alumiinivanteet. Talvirenkaat kitkat.
- Vetokoukku sähkötoiminen
- Sähköinen esilämmitys
- Automaatti-ilmastointi
- Distronic Plus -etäisyysvakionopeussäädin
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Dynamic select -katkaisin
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- LED High Performance ajovalot
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Etuistuimet osittain sähkösäädöllä. Molemmissa ristiselän tuet ja säädettävä reisituki.
- Penkinlämmittimet
- Astinlaudat
- Isofix kiinnikkeet
- 2x Latauskaapelit
- Monitoimiohjauspyörä, nahkaverhoiltu
- Vaihdevivut ohjauspyörässä
- MBUX multimedia system (7-tuumaisen näytön yhteydessä)
- Touchpad-kosketuslevy ilman monitoimisäädintä
- Kromipaketti
- Avaimeton käynnistys
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Bluetooth
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.9.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.9.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1991 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 155 kw / 211 hv |
| CO₂-päästöt | 54 g / km |
| Kokonaismassa | 2615 kg |
| Omapaino | 2030 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant