Perustiedot
| Rekisterinumero | SRC-113 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 13.3.2024 |
| Ajomäärä | 118000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GLC |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 34 km |
| Akkukapasiteetti ** | 8,7 kWh |
| Suurin latausteho ** | 7,4 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja, viimeisin huolto 110 tkm:ssa -11/2025
- Navigointijärjestelmä
- Briljantinsininen metalliväri
- Neliveto
- Moottorinlämmitin
- designo kaksivärinen nappanahkaverhoilu, platinanvalkoinen pearl/musta
- Peruutuskamera
- Lasikattoluukku, sähkötoiminen, Pre-Safe-sulkemistoiminto
- Automaattivaihteisto
- 2 x renkaat yksillä vanteilla (uudet kitkat talveksi)
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parktronic-pysäköintitutkan
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Thermatic-ilmastointiautomatiikka
- Night-paketti
- Peilipaketti:Automaattisesti himmentyvä taustapeili ja vasen sivupeili - Sähkötoimisesti koria vasten käännettävät sivupeilit - Ympäristövalaistus peilien alareunassa
- Ajodynamiikan valinta
- Pimeän kulman tunnistin
- Kuljettajan vireystilanvalvonta
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Kyynärnoja edessä, säilytyslokerollinen
- Aktiivinen jarrutusavustin
- Isofix
- Kääntyvät takaselkänojat, kolmiosainen (40:20:40)
- Nelisuuntaisesti säädettävät pääntuet edessä ja kaksisuuntaisesti takana
- Intelligent Light System, LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Bluetooth, langaton yhteys, handsfree sis. HD-äänenlaadun
- Alumiinioptiikkaiset astinlaudat, kuminoppapinta
- Lämpösäteilyä vaimentavat erikoistummennetut takalasi ja takaovien lasit
- Easy-Pack takaluukku, sähköhydraulinen avaaminen/sulkeminen
- Radio Audio 20 CD
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- ESP-kaarredynamiikka-avustin
- ASR-luistonestorajoitin
- Monitoimiohjauspyörä, nahkaa, 3-puolainen
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset lasinnostimet
- Sähkötoiminen seisontajarru, automaattinen vapautus liikkeelle lähdettäessä
- Tuontiauto, tuontimaa Belgia (2024) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1991 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 155 kw / 211 hv |
| CO₂-päästöt | 64 g / km |
| Kokonaismassa | 2625 kg |
| Omapaino | 2040 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar