Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | FNT-671 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 25.6.2025 |
| Ajomäärä | 277000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ML |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria 3/26 275tkm
- Automaattinen ilmastointi
- Nahkaverhoilu
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin
- Tempomat-vakionopeussäädin, jossa nopeudenrajoitintoiminto
- Airmatic-paketti sis. säätyvä iskunvaimennus ja ilmajousitus tasonsäätöineen
- Navigointijärjestelmä
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Keskuslukituksen kaukokäyttö
- Monitoimiohjauspyörä
- Direct Select -vaihdevipu ja -vaihdenäppäimet ohjauspyörässä
- Ohjauspyörän mekaaninen etäisyys- ja korkeussäätö
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- CD-soitin
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Alamäkihidastin
- ABS-jarrut
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Monitoimisäädin etukyynärnojan etupuolella
- Tavaraverkot etuistuinten selkänojissa sekä etumatkustajan ja takamatkustajien jalkatilassa
- Metalliväri
- Easy-Pack takaluukku, sähköhydraulinen avaaminen/sulkeminen
- LED-huomiovalot
- LED-takavalot
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Aurinkolasikotelo
- Häikäisysuojissa valaistut meikkipeilit
- Mukinpidikkeet edessä ja takana
- Säilytyslokero keskikonsolissa
- Pääntuet säädettävät edessä ja takana
- Kromatut ikkunoiden alareunalistat
- Takaluukun kahvalista kromattu
- Sivuhelmoissa kromilista
- Lapsilukot takaovissa
- Lastenistuimen automaattinen tunnistus etumatkustajan istuimella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.11.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 165 g / km |
| Kokonaismassa | 2950 kg |
| Omapaino | 2160 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo