Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | MYX-487 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 8.1.2025 |
| Ajomäärä | 46000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Juke |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Partanen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Peruutuskamera
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Aktiivinen pidonhallinta
- Vähän ajettu
- Huippusiisti
- Suomi-auto
- Stop/Start -järjestelmä
- 3 säädettävää pääntukea takana
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Suhteessa 60:40 taittuva takaistuin
- Urheilulliset istuimet tekstiiliverhoilulla
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- 6 turvatyynyä (kuljettajan, etumatkustajan ja sivuturvatyynyt sekä ikkunaturvaverhot), poistkytkettävä etumatkustajana turvatyyny
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin ja EBD
- Sivupeilit - Black
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat, kuljettajalla kertapainallustoiminto
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjauspyörän kallistus ja teleskooppinen syvyyssäätö
- Puhekomentojen kytkin ohjauspyörässä
- Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä (automaattivaihteisto)
- Ajoneuvon dynaaminen hallinta
- Apple CarPlay ja Google Android Auto
- Bluetooth-yhteys, USB- ja AUX-liitännät ja 12 voltin ulosotto
- 4,2" värillinen Advanced Drive Assist Display (ADAD) –näyttö mittaristossa
- 8" kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmä ja 4 kautinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.1.2021 |
| Vetopainot | 643 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 1725 kg |
| Omapaino | 1286 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant