Perustiedot
| Rekisterinumero | CMB-689 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 12.6.2025 |
| Ajomäärä | 102000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2-omistajaa
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 6/2025 - 94tkm)
- Jakopää ketjulla
- Automaattinen ilmastointi
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Bi LED -ajovalot + kaarrevalot
- Automaattinen ajovalojen vaihtojärjestelmä
- 7” kosketusnäyttö, AM/FM, MP3/AUX/ Bluetooth®
- Integroitu NissanConnect-navigointi- ja -audiojärjestelmä (DAB)
- Apple CarPlay® Liitäntä
- Around View Monitor -kamerajärjestelmä
- Peruutuskamera
- Etu- ja takapysäköintitutka
- Älykäs pysäköintiavustin
- Lämmitettävä tuulilasi (ThermaClear)
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Premium-istuimet osittaisella nahka- ja tekstiiliverhoilulla
- Kuljettajan istuimen sähköinen säätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- sadetunnistin
- Tummennetut takalasit
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Kuolleen kulman varoitusjärjestelmä
- Liikennemerkkien havainnointi
- Kaistavahti päälle/pois –toiminnolla
- Aktiivinen pidonhallinta
- 6 turvatyynyä (kuljettajan, etumatkustajan ja sivuturvatyynyt sekä ikkunaturvaverhot), poiskytkettävä etumatkustajan turvatyyny
- Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä (CTA)
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Etuistuinten 3-pisteturvavyö, jossa on esikiristin ja voimanrajoitin
- Takana ELR-kolmipisteturvavyöt (3)
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin ja EBD
- Peräänajovaroitin automaattisella hätäjarrutustoiminnolla
- Suhteessa 60:40 jaettu taittuva takaistuin
- Mäkilähtöavustin
- Lämmitettävät, sähkötoimiset ja automaattisesti taittuvat sivupeilit
- USB-liitäntä ja iPod-yhteys
- 5” värillinen Advanced Drive - Assist Display (ADAD) -näyttö
- AUX-liitäntä
- Roiskeläpät edessä ja takana
- 2 x Avain
- Älyavainjärjestelmä moottorin käynnistyspainikkeella
- Sähkötoimiset kauko-ohjattavat etu- ja takaikkunat, kuljettajan ikkunassa impulssikytkin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.6.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2019 |
| Vetopainot | 687 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 161 g / km |
| Kokonaismassa | 1870 kg |
| Omapaino | 1375 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari