Perustiedot
| Rekisterinumero | VYU-803 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 6.11.2025 |
| Ajomäärä | 22000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2-renkaat
- Merkkihuollettu, viimeisin 10/2025
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Kuljettajan istuimen manuaalinen korkeuden säätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Suhteessa 60:40 jaettu taittuva takaistuin
- Aktiivinen pidonhallinta
- ESP -ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
- Stop/Start -järjestelmä
- Ajotietokone
- Matkapuhelimen hands free -toiminto Bluetooth®-yhteyden avulla
- MP3-yhteensopiva CD-soitin
- USB-liitäntä ja iPod®-yhteys
- Ohjauspyörän kallistus ja teleskooppinen säätö
- 5-tuuman värillinen Advanced Drive - Assist Display (ADAD) -näyttö
- AUX-liitäntä
- Yhden levyn AM/FM CD -soitin ja 4 kaiutinta
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Takalasin pyyhkimessä tihkutoiminto ja automaattinen pyyhintä peruutettaessa
- Tuulilasinpyyhkijät, joissa on ajonopeuden mukaan säätyvä tihkutoiminto
- Äänentoiston, mittariston ja vakionopeussäätimen näppäimet ohjauspyörässä
- Etuistuinten 3-pisteturvavyö, jossa on esikiristin ja voimanrajoitin
- Takana ELR-kolmipisteturvavyöt (3 kpl)
- Turvavyön varoitusvalo (kuljettajan, matkustajan ja toisen rivin paikoilla)
- Takaovien lapsilukot
- ABS jarrutehostimella ja EBD
- Mäkilähtöavustin
- Sähköinen käsijarru
- Tarkista myyjältä varustetaso
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.11.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.11.2016 |
| Vetopainot | 675 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1397 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter