Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | VXP-370 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 1.4.2026 |
| Ajomäärä | 285000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X-Trail |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KATSASTETTU 1.4.2026 JA SEURAAVA KATSASTUS VASTA 1.4.2027!
- Tuulilasissa halkeama, auto nykii ajossa ajoittain -> Ei ole tutkittu tarkemmin ja voi olla myös jonkinlaista muuta korjaamisen sekä osien uusimisen tarvetta. Auto myydään siis täysin myyntihetken kunnossa, vikoineen / ominaisuuksineen. Autolle ei myönnetä myyjän toimesta minkäänlaista takuuta, ei virhevastuuta, eikä palautusoikeutta. Asiakas sitoutuu ostohetkellä näihin erikoisehtoihin.
- SUOMI-auto
- Rek.12/2014
- Huoltokirja(ei täydellinen, kirjassa viimeisin 151tkm 6/2018, lisäksi kuitteja ja viimeisin 4/2026 jossa myös turbo vaihdettu)
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Ilmastointi, automaattinen
- Vetokoukku
- Navigointi
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Peruutuskamera 360
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Radio / CD-soitin
- Bluetooth
- Tummennetut takalasit
- Takapenkkien osittainen säätö
- Vakionopeudensäädin
- Liikennemerkki info
- Kuolleenkulman varoitin
- Kaistavahti
- Penkin lämmittimet edessä
- Kangasverhoilu musta
- Isofix-kiinnikkeet takaisutin reunapaikat
- Metalliväri oranssi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.12.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.12.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 135 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1710 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar