Perustiedot
| Rekisterinumero | IPM-500 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 2.1.2025 |
| Ajomäärä | 104000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2x renkaat
- Lohkolämmitin
- Peruutustutkat eteen ja taakse
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Automaatti-ilmastointi, kaksivyöhykkeinen
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Ultimate-etuistuimet, kangasverhoilu
- Vakionopeudensäädin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Oikea etuturvatyyny poiskytkettävissä
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- ABS-jarrut, levyt edessä ja takana, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Mäkipidätin
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa, säätyvä tehostus
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä, 3-puolainen (sis. radion monitoimisäätimet ohjauspyörässä ja vakionopeudensäätimen)
- Apple CarPlay ja Android Auto -valmius
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius, handsfree
- USB-portti ja datayhteys edessä keskikonsolissa
- 3,5" kuljettajan ajotietokoneen näyttö
- Infotainment Radio, USB -liitäntä, bluetooth, 4 kaiutinta, 7" värikosketusnäyttö, musiikin suoratoisto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.6.2020 |
| Vetopainot | 190 kg / 190 kg |
| Kuutiotilavuus | 1341 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 107 kw / 145 hv |
| CO₂-päästöt | 132 g / km |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat